• ALCATEL OMNI PCX (OXO)

OmniPCX Office, internet, ses ve veriyi tek bir kutuda sunan, önceden konfigüre edilmis bir sunucudur. Isletmelerin iletisim trafigini yönetmek ve sirket verimliligini arttirmak için, beklentilerini mümkün olan en basit sekilde karsilamak üzere hizmetler içerir. OmniPCX Office, müsterinin ihtiyacina en iyi sekilde adapte edilmek üzere tasarlanmis modüler bir sistemdir.


Kolay montaj, kolay yönetim ve kolay kullanim saglamak üzere "hepsi bir kutuda" konseptine dayali olarak dizayn edilmistir. Telefon ve bilgisayar network'ü yapabilmesinin yanisira gelecegin iletisim ihtiyaçlarini karsilamak üzere gerekli uygulamalari içeren önceden konfigürasyonu yapilmis bir sunucudur. Güvenli internet erisimi, e-posta sunucu, LAN altyapisi ve hizmetleri, CTI, çagri yönetimi (kisisel operator, sesli posta, hareketlilik) gibi uygulamalar sisteme tamamen yerlesiktir.


Modülerdir. Alcatel OmniPCX Office yazilimi, modüler tasarimi ve kart yapisi ile esnek konfigürasyonlar ve hizmetler saglar. 236 kullaniciya kadar komple çözüm sunmak üzere, data kabinetinin içine de yerlestirilebilen 19" lik kabinet yapisina sahiptir. Isletmenin büyümesine paralel olarak genisleyebilme imkani sunar. Modüler tasariminin yanisira kolay ve hizli genisleyebilme için yazilim anahtarlari ile yeni özellikler, terminaller eklemek ve kapasite arttirimi yapmak mümkündür.

ALCATEL OMNI PCX (OXO)

  • Product Code: alcateloxo
  • Availability: In Stock

Tags: ALCATEL OMNI PCX (OXO)